Alicja i Paweł | Gdyńska sesja ślubna o poranku | Orłowo

Gdyńskie Orłowo kocha się lub nienawidzi, przynajmniej wśród fotografów często słyszę takie skrajne opinie. Z jednej strony bardzo często zdarzało mi się spotykać fotografów i pary młode przyjeżdżające tu na sesję specjalnie z drugiego końca Polski, z drugiej ile to już par miałem, które na pytanie o miejsce na sesję ślubną odpowiadały „Wszędzie byle nie w Orłowie” :) Bo 90% koleżanek ze studiów miały identyczne sesje w tych samych miejscach, bo w sezonie tłok i nie ma gdzie nogi postawić, bo, bo, bo… Powodów mnóstwo i wszystkie oczywiście jestem w stanie zrozumieć, dlatego przestałem sam proponować sesje w tym właśnie miejscu. Czasami jednak zdarza się tak, jak w przypadku Ali i Pawła, którzy sami zaproponowali miejsce i porę dnia. No właśnie, bo głównie o nią się tu rozchodzi. Poranek w Orłowie to zupełnie inna bajka, dosłownie. Powoli wznoszące się z nad morza słońce, cisza i spokój poranka sprzyjają romantycznej atmosferze. Z całą pewnością bardziej niż tłumy turystów, parawany, 7 innych par młodych z fotografami i stoiska z lodami, watą cukrową i kawą. Chociaż tą ostatnią o 4.45 nad ranem z pewnością nie pogardzilibyśmy :)

Ala i Paweł pobrali się nieco ponad tydzień wcześniej w przepięknym, klimatycznym kościółku w Gorzędzieju. Z pewnością niedługo również zdjęcia reportażowe trafią tutaj na bloga. A wracając do sesji: Pawłowi bardzo zależało na sesji w miejskim, nowoczesnym klimacie, Alicji na naturze właśnie. Gdynia jest idealnym wyborem jeśli chodzi o taką kombinację: nowoczesność + natura, plaża + architektura ;) W ten sposób ustaliliśmy Orłowo właśnie, oraz okolice Sea Towers w gdyńskim Śródmieściu.

Spodobało się?

sesja slubna gdynia orlowosesja slubna gdynia orlowosesja slubna o wschodzie gdyniasesja slubna o wschodzie gdyniaseja slubna o poranku orlowoseja slubna o poranku orlowoplener slubny w gdyni orlowieplener slubny w gdyni orlowiesesja slubna gdynia orlowosesja slubna gdynia orlowoplener slubny w gdyni orlowieplener slubny w gdyni orlowiegdynia sea towers slubgdynia sea towers slubfotografia slubna gdynia sea towersfotografia slubna gdynia sea towersfotografia slubna gdynia sea towersfotografia slubna gdynia sea towersfotografia slubna gdynia sea towersfotograf slubny trojmiastofotograf slubny trojmiastofotograf slubny trojmiastofotograf slubny trojmiastofotograf slubny trojmiastonaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdansknaturalna fotografia slubna gdansksesja slubna sea towerssesja slubna sea towerssesja slubna sea towerssesja slubna sea towers

Ostatnie wpisy