Gosia i Michał | Plenerowy ślub nad morzem | Gdynia

Gosia i Michał zaplanowali swój wymarzony ślub w tropikach… na bulwarze nadmorskim w Gdyni. Tak właśnie, upały ostatnio dają nam się mocno we znaki. Zeszły czwartek był jednym z najgorętszych dni tego lata, nawet w Trójmieście, gdzie nad samym morzem jest przeważnie kilka stopni mniej niż trochę dalej w głębi lądu. 32 stopnie w cieniu, o ile mnie pamięć nie myli. A ślub w pełnym słońcu, o 13.00 i jeszcze, jak na złość, praktycznie bezwietrznie. Tragedia, prawda? Nic bardziej mylnego!

Było dokładnie tak jak miało być, wszystko i wszyscy na swoich miejscach – Gosia obok Michała, przy nich ukochany Tytus, najbliższa rodzina i przyjaciele. I ta żaglówka, która w odpowiednim momencie wpłynęła mi w kadr:) Dużo śmiechu, uśmiechu, słońca i tylko nie do końca wiadomo było czy po policzkach spływały łzy wzruszenia, szczęścia czy krople potu;) Zresztą… obejrzyjcie sami!

A o to żeby tak pięknie to wszystko wyszło zadbały:
Wedding planner: No to ślub – konsultant ślubny
Włosy: Marta Szotyńska Stylizacja Fryzur | Make Up: Julia’s Makeup Impressions | Kwiaty: Bukiety Bankiety
Hotel/przygotowania: Różany Gaj | Przyjęcie weselne: Bliżej

slub na bulwarze gdyniaslub na bulwarze gdyniaslub na bulwarze gdyniaslub na bulwarze gdyniaslub na bulwarze gdyniaslub na bulwarze gdyniaslub na bulwarze gdyniaslub na bulwarze gdyniaslub na bulwarze gdyniaslub na bulwarze gdynia fotograf slubny gdyniafotograf slubny gdyniafotograf slubny gdyniafotograf slubny gdyniafotograf slubny gdyniafotograf slubny gdyniafotograf slubny gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdyniaslub na bulwarze w gdynislub na bulwarze w gdynislub na bulwarze w gdynislub na bulwarze w gdynislub na bulwarze w gdyniplenerowy slub nad morzemplenerowy slub nad morzemplenerowy slub nad morzemplenerowy slub nad morzemplenerowy slub nad morzemtropikalny slub w plenerzetropikalny slub w plenerzetropikalny slub w plenerzetropikalny slub w plenerzetropikalny slub w plenerzenaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdynianaturalna fotografia slubna gdansknaturalna fotografia slubna gdansknaturalna fotografia slubna gdansknaturalna fotografia slubna gdansknaturalna fotografia slubna gdansknaturalna fotografia slubna gdansknaturalna fotografia slubna gdanskrustykalny slub w plenerzerustykalny slub w plenerzerustykalny slub w plenerzerustykalny slub w plenerzerustykalny slub w plenerzerustykalny slub w plenerzerustykalny slub w plenerzerustykalny slub w plenerzerustykalny slub w plenerzerustykalny slub w plenerzeslub w plenerze gdyniaslub w plenerze gdyniaslub w plenerze gdyniaslub w plenerze gdyniaslub w plenerze gdyniafotograf slubny gdyniafotograf slubny gdyniafotograf slubny gdyniafotograf slubny gdyniafotograf slubny gdynianaturalna fotografia slubna trojmiastonaturalna fotografia slubna trojmiastonaturalna fotografia slubna trojmiastonaturalna fotografia slubna trojmiastonaturalna fotografia slubna trojmiastosesja slubna nad morzem gdyniasesja slubna nad morzem gdyniasesja slubna nad morzem gdyniasesja slubna nad morzem gdyniasesja slubna nad morzem gdyniawesele gdyniawesele gdyniawesele gdyniawesele gdyniawesele gdyniawesele gdyniawesele gdynia

Ostatnie wpisy