Ania i Paweł | Sesja narzeczeńska nad morzem i w lesie | Wyspa Sobieszewska, Gdańsk

Ania z Pawłem już od prawie dwóch tygodni są małżeństwem, a ja w ramach nadrabiania zaległości w blogowaniu postanowiłem podzielić się kilkoma sztukami z ich sesji narzeczeńskiej. W zasadzie bardzo mało materiałów z tego typu sesji publikowałem do tej pory, a tak bardzo przecież je lubię wykonywać. Był mój mały poradnik, napisany jeszcze przed rozpoczęciem bieżącego sezonu, była też sesja w Głównym Mieście w Gdańsku sprzed dwóch (!) lat. I to tyle?! Czas na nowości tegoroczne!

Do dzisiaj bardzo miło wspominam ten wietrzny majowy wieczór spędzony z Anią i Pawłem w gdańskim Sobieszewie. Jest to jedno z moich ulubionych miejsc w Trójmieście zarówno na sesje ślubne jak i narzeczeńskie właśnie. Połączenie lasu i morza, świetne światło zarówno o poranku jak i wieczorami. Plus, wbrew pozorom, różnorodność krajobrazu w zależności od tego, które wejście na plażę wybierzemy. Niby ten sam las, a jak inny w różnych jego częściach. Polecam sprawdzić!

A wracając do sesji – nie będę pisał, że oboje narzeczeni (ale chyba bardziej Paweł ;)) mówili o tym jak spięci są przed tą sesją i nie wiedzą co mają robić, jak się ustawić, gdzie patrzeć ;) Nie będę pisał też o tym, że całkiem szybko udało się nam przełamać pierwsze lody i sesja potoczyła się już sama. Wydaje mi się, że udało się to na czym mi bardzo zależy na moich zdjęciach – pokazanie dwojga osób takimi jakimi są na co dzień. Pisząc to już po oddaniu Ani i Pawłowi pełnego materiału reportażowego, mogę powiedzieć, że sesja narzeczeńska znowu zaprocentowała w dniu ślubu. Państwo Młodzi pozwolili mi robić swoje i czułem z ich strony 100% zaufania. Dzięki! Plus: która babcia nie chciałaby dostać takiego prezentu na ślubie swoich wnuków? (patrzcie na końcu;))

sesja narzeczenska w lesiesesja narzeczenska w lesiesesja narzeczenska w lesie sesja narzeczenska w lesiesesja narzeczenska w lesiesesja narzeczenska w lesiesesja narzeczenska gdansksesja narzeczenska gdansksesja narzeczenska gdansksesja narzeczenska gdansksesja narzeczenska gdansksesja narzeczenska nad morzemsesja narzeczenska nad morzem

Ania z Pawłem postanowili też wykorzystać swoje ulubione zdjęcie z sesji jako prezent dla babć – wydrukowane na płótnie w formacie 50×70 cm z pewnością zrobiło wrażenie :)

zdjecie na plotnie

Ostatnie wpisy