Sandra i Tomek | Fotografia ślubna Toruń | Restauracja Lokomotywa

Cześć! Czas na pierwszy tegoroczny materiał reportażowy. O zbliżającym się ślubie i weselu Sandry i Tomka wspominałem już w styczniowym wpisie, gdzie pojawili się na kilku zdjęciach w roli gości weselnych. Teraz, nareszcie przyszedł czas na nich! Nareszcie, bo doczekać się nie mogłem strasznie tego dnia. Koniec maja, Toruń. Przyjechaliśmy o poranku, żeby jeszcze przejść się po starówce, poczuć atmosferę miasta. „Przyjechaliśmy”, bo po długim czasie przerwy we wspólnym fotografowaniu towarzyszył mi Miłosz, mój rodzony kuzyn, z którym kiedyś regularnie fotografowałem śluby i sesje. Tym bardziej cieszyłem się, że możemy znów połączyć siły :)

Ale do Państwa Młodych wracając… Pana Młodego spotkaliśmy na przygotowaniach u barbera, gdzie razem ze świadkiem Maćkiem robili się na bóstwa. Puls sprawdzony, panowie wyluzowani, zero stresu. Później szybka wizyta na mejkapie u Sandry. Uśmiech od ucha do ucha, poziom stresu chyba również bliski zera. Pięknie! Rozmowy, żarciki, ustalenia ostatnich detali i tego jak wyglądać ma dalsza część dnia aż tu nagle… Oczepiny, oświadczyny (tak! oglądajcie do końca) i „po wszystkim”. Patrzę na zegarek: 1.30 a.m. Tak to mniej więcej zleciało. Bang!

Żartuję trochę oczywiście, ale praca w takiej atmosferze to coś niezwykłego. Z pewnością duży wpływ na to miał fakt, że wśród gości były obecne trzy „moje” pary młode z lat poprzednich, dzięki czemu z dużą częścią gości znaliśmy się całkiem dobrze. Ale równie ważne było też profesjonalne podejście wszystkich osób, które miały ten dzień uczynić dla Sandry i Tomka niezapomnianym. Dzięki ekipie DJ/Wodzirej Xawier i obsłudze kelnerskiej Restauracji Lokomotywa wszystko przebiegło idealnie, zgodnie z planem… Ale trochę jakby bez planu, spontanicznie, na totalnym luzie, co oczywiście (mam taką ogromną nadzieję) widać na zdjęciach. Zapraszam do oglądania!

Włosy Pani Młodej: Studio Sunflower Konopackich 20 | Make Up: Izabela Gałek Makeup Artist | Barber: Barber Shop Toruń
DJ/Wodzirej: Wodzirej Xawier | Przyjęcie weselne: Restauracja Lokomotywa

fot. Filip Maniuk & Miłosz Fiałek

Ostatnie wpisy